STANDARD 0zł

 

 

- Liczba ankiet: 1
- Liczba pytan: 100
- Liczba respondentow: 50

 

 

Wybierz plan taryfowy!

 

PEŁEN CENNIK

 

STWÓRZ ANKIETĘ

 

SPRAWDŹ DEMO

PROGRAM PARTNERSKI

Dlaczego warto?

Poznaj 10 powodów, dla których warto skorzystać z naszego serwisu.

1. Oszczędzasz czas. Nie musisz nikogo zatrudniać.

Formularze.eu są łatwe w użyciu, nie wymagają żadnej wiedzy z zakresu programowania. W kilka chwil stworzysz formularz, który spełni Twoje oczekiwania. W dodatku Twoje dzieło od razu będzie w Internecie, więc nie trzeba martwić się o wdrażanie. Jeśli kiedykolwiek używaliście aplikacji do tworzenia formularzy wiecie, jakie są skomplikowane i jak trudne jest wdrożenie formularza na serwer (o ile ma się odpowiedni). Jeśli kiedykolwiek zatrudniliście programistę, żeby zbudował Wam ankietę albo formularz internetowy, to macie świadomość, jak często zdarzają się opóźnienia spowodowane przez bariery komunikacyjne. Formularze.eu dają możliwość łatwego tworzenia ankiet oraz formularzy internetowych, które od razu są dostępne online w Internecie.

2. Oszczędzasz pieniądze. Formularze.eu to tanie rozwiązanie.

Nie musisz zatrudniać programisty, nie musisz kupować aplikacji do tworzenia formularzy, nie musisz mieć swojego serwera. Bogaty system taryf serwisu Formularze.eu pozwala Tobie znaleźć optymalne rozwiązanie dla Twoich potrzeb, a ceny plasują się od 0 złotych do 120PLN/miesiąc. Aplikacje do tworzenia formularzy, wynajęci programiści a nawet wewnętrzne działy IT są drogimi rozwiązaniami.

Szybkie tworzenie formularzy internetowych

3. Szybkie redagowanie formularza.

Po co czekać wiele dni albo nawet tygodni, żeby ktoś Tobie zbudował formularz. Po co ktoś ma tworzyć bazę danych i skrypty, które zbierają proste informacje. Formularze.eu dają Ci możliwość zbudowania formularza, profesjonalnego zbierania danych w kilka minut. Jeśli po jakimś czasie zajedzie potrzeba wprowadzenia zmian do formularza, zmiana potrwa kilka minut.

4. Wyróżnij się z tłumu, określ własny styl

Twój formularz nie musi być schematyczny. Popuść wodze fantazji i stwórz wyjątkową szatę graficzną dla Twojego formularza lub ankiety. Możesz zaprojektować formularz całkowicie wedle własnej wizji, a może chcesz, żeby w Twoim formularzu czy ankiecie pojawiły się Twoje zdjęcia, filmik z youtube'a, flashowa gra albo Google mapa. Nie ma po temu żadnych przeszkód. Już niedługo w naszym serwisie będzie dostępny przyjazny edytor styli.

5. Sprawnie zintegruj formularz z Twoją stroną internetową

Oferujemy hosting dla wszystkich Twoich formularzy, ale mamy jednocześnie świadomość, że zamieszczenie ich na Twojej stronie może stanowić priorytet. Formularze.eu oferują proste rozwiązania (typu kopiuj/wklej) pozwalające łatwo zintegrować formularz z Twoją stroną. Dla zaawansowanych użytkowników CSS oraz XHTML istnieje możliwość pełniejszego dostosowania wyglądu formularzy, tak by integracja z Twoją stroną była jeszcze lepsza.

6. Możesz spać spokojnie, formularze.eu są bezpieczne.

Bezpieczne formularze internetowe Dopełniliśmy wszelkich starań, żeby Twoje dane były bezpieczne. Nasze serwery są zarządzane przez renomowanego dostawcę www.forall.pl. Dane z serwera są zabezpieczane w kopiach zapasowych, co 24 godziny. Już niedługo w naszej ofercie formularz będzie dostępny przez bezpieczny protokół https.

7. Nie musisz mieć dostępu do Internetu. Przenieś zebrane dane na Twój komputer.

O dowolnej porze, w dowolnym miejscu, które ma połączenie Internetu masz dostęp do serwisu Formularze.eu. Dane, które zbierzesz mogą być wyeksportowane do Excela lub do plików CSV, żeby były dostępne także offline.

8. Pokonaj chaos. Efektywna analiza zebranych danych.

Dane, które uzyskasz dzięki formularzowi są mało przydatne, jeśli nie masz możliwości uporządkowania ich i zrozumienia. Formularze.eu pozwalają wyświetlać pojedyncze wyniki, pokazywać zbiorcze tabele oraz pokazywać podsumowania i statystyki odpowiedzi. Już niedługo w naszym serwisie dostępny będzie edytor raportów.

9. Bądź poinformowany na bieżąco

Najlepsze narzędzie do tworzenia formularzy internetowych

Formularze są tworzone po to by zbierać dane, ale czasem przydatną może okazać się funkcja powiadamiania o wypełnieniu Twojego formularza. Jeśli zechcesz Formularze.eu będą Cię powiadamiać o każdym zgłoszeniu.

10. Nie musisz się wiązać długoterminowo.

Formularze.eu redukują Twoje koszty i nie wiążą Cię długoterminowo, bowiem w dowolnym momencie możesz zrezygnować. Warto spróbować, bo to pewna droga do poczynienia oszczędności.

Joomlart