STANDARD 0zł

 

 

- Liczba ankiet: 1
- Liczba pytan: 100
- Liczba respondentow: 50

 

 

Wybierz plan taryfowy!

 

PEŁEN CENNIK

 

STWÓRZ ANKIETĘ

 

SPRAWDŹ DEMO

PROGRAM PARTNERSKI

Nawigacja: Przykładowe formularze

Galeria Formularzy

KP - Dowód wpłaty

Skorzystaj z formularza, który za Ciebie stworzy deklarację ZUS/OFE.

Więcej…

ZUS czy OFE?

Skorzystaj z formularza, który za Ciebie stworzy deklarację ZUS/OFE.

Więcej…

Formularz zabezpieczony hasłem

Jeśli chcemy, żeby dostęp do ankiet lub formularzy nie był publiczny, wówczas możemy skorzystać z dwóch rodzajów zabezpieczeń:

 1. Jedno hasło dostępowe do formularza. Respondent zanim zobaczy formularz, musi wpisać hasło.
 2. Każdy respondent ma swoje indywidualne hasło i nazwę użytkownika. Ankieta lub formularz dostępne tylko po wpisaniu odpowiedniej nazwy użytkownika i hasła.
Więcej…

Kalkulator cen online, cennik internetowy

Jak to działa? Wycena - Zamówienie - Płatność

Cennik internetowy, kalkulator cen online, formularz z obliczeniami, formularza z płatnościami - w naszym serwisie to łatwe. Poznaj korzyści jakie dają cenniki internetowe wykonane w naszym serwisie:

 • Zyskujesz czas i obniżasz koszty swojej działalności - czas poświęcony na komunikację z klientami zmniejsza się bardzo mocno, Ty lub Twoi pracownicy możecie skupić się na czymś bardziej produktywnym niż przedstawianie cennika.
 • Klienci szybciej i lepiej zapoznają się z Twoją ofertą, szybko dowiadzą się jakie czynniki kształtują cenę. Jeśli szybko uzyskają informacje, to istnieje szansa, że zaniechają dalszych poszukiwań i nie dotrą do Twojej konkurencji, przecież wyklikanie opcji na formularzu wymaga mniej energii niż napisanie emaila albo wykonanie telefonu.
Więcej…

Internetowy formularz rekrutacyjny - stwórz własny formularz rekrutacyjny online w kilka minut!

Internetowy formularz rekrutacyjny pozwoli Ci: 

 • uzyskać jednolitą formę danych kandydatów
 • otrzymać określone rodzaje informacji o kandydatach
 • ograniczyć ilość otrzymywanej poczty (elektronicznej lub tradycyjnej), dotychczas używanej do procesu rekrutacji
 • oszczędzić czas na wybór najlepszych aplikacji (dane porównywalne, możliwość sortowania danych po atrybutach)
 • zyskać miano nowoczesnej firmy w oczach kandydatów
Więcej…

Formularze do zapytań ofertowych

Internet poszerza zakres interakcji między przedsiębiorstwami i organizacjami rządowymi i ich klientami, są one klasyfikowane jako B2C (business to consumer), B2B (business to business) i C2C (konsumenta do konsumenta). Technologie internetowe pozwalają usprawnić te relacje między innymi poprzez wprowadzenie samoobsługi.

Więcej…

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy to bardzo przydatna rzecz na Twojej stronie! Za jego pomocą można w prosty sposób wysłać wiadomość do Ciebie albo Twojej Firmy. Jest to doskonała alternatywa lub uzupełnienie dla linków odsyłających do adresu mail'owego. Formularz pozwala zebrać dodatkowe informacje poprzez rozszerzenie go o nowe pole, które można oznaczyć jako wymagane a także dodać do nich możliwe opcje, które usprawnią zbieranych danych, a więc oszczędzisz czas i energię. Jednym kliknięciem możesz zabezpieczyć formularz i siebie przed spamem.

Korzyści z formularza kontaktowego

 • Twoja strona zyskuje miano profesjonalnej w oczach odbiorców
 • Twoja strona jest przyjazna dla czytelników. Niektórzy użytkownicy wolą wypełnić formularz niż wysyłać maila lub nie chcą otwierać programu pocztowego.
 • Ochrona przed spamem
 • Możesz łatwo uzyskać dodatkowe informacje
 • Możesz dostosować formularz do szaty graficznej Twojej strony
Więcej…

Rejestracja na wydarzenie

Internetowe formularze rejestracyjne są przydatne dla organizatorów imprez, konferencji i szkoleń, ale także mogą być wykorzystywane do umawiania spotkań w urzędach, szpitalach. Formularze.eu pozwolą Ci szybko stworzyć formularz na miarę Twoich potrzeb w kilka chwil. Możesz skorzystać z gotowych wzorców.  Formularze rejestracyjne pozwolą Ci:

 • zaoszczędzić czas - nie musisz odbierać telefonów, przeglądać maili.
 • zyskać miano nowoczesnej organizacji
 • otrzymać listę osób sporządzoną według określonych kryteriów, którą możesz
  • wydrukować (np. na szkoleniach lub konferencjach przydatna jest lista gości używana podczas powitania i rozdawania badge'y)
  • wyeksportować do Excela (np. po to by móc skorzystać z korespondencji seryjnej)
 • błyskawicznie otrzymać podsumowanie wyników, które pozwoli Ci uzyskać istotne informacje (np. ile będzie potrzebnych pokoi, ilu gości to wegetarianie) 

Płatności

A może chcesz, żeby po zarejstrowaniu  się Twoi gości mogli zapłacić za konferencję? Podłącz do formularza obliczenia i płatności, to wszystko zajmie tylko 5 minut.
W tym formularzu przygotowano  zniżkę dla tych, którzy urodzili się później niż 1.10.2011, sprawdź jak zmienia się kwota w nagłówku. Podłączanie obliczeń do formularza jest dziecinnie proste, sprawdź to w wersji demo.

Więcej…

Reklamacje

Zgłaszanie błędów

Zaproszenie na imprezę

Jesteś osobą zabieganą, nie masz czasu na odbieranie potwierdzeń przybycia od wielu osób. Chcesz szybko zorganizować przyjęcie, ślub, urodziny, imieniny albo pobyt na działce. Chcesz wiedzieć kto potwierdzi przybycie? Czy pojawi się z osobą towarzyszącą czy nie? Co przyniesie do jedzenia a co do picia? W 3 minuty stwórz formularz, w którym możesz zamieścisz dodatkowe informacje (np. o terminie, o lokalizacji załączając dodatkowo Google mapę). Roześlij linka do formularza mailem i czekaj na odpowiedzi.

Więcej…

Więcej artykułów…

Strona 1 z 2

Joomlart