STANDARD 0zł

 

 

- Liczba ankiet: 1
- Liczba pytan: 100
- Liczba respondentow: 50

 

 

Wybierz plan taryfowy!

 

PEŁEN CENNIK

 

STWÓRZ ANKIETĘ

 

SPRAWDŹ DEMO

PROGRAM PARTNERSKI

Formularze do zapytań ofertowych

Internet poszerza zakres interakcji między przedsiębiorstwami i organizacjami rządowymi i ich klientami, są one klasyfikowane jako B2C (business to consumer), B2B (business to business) i C2C (konsumenta do konsumenta). Technologie internetowe pozwalają usprawnić te relacje między innymi poprzez wprowadzenie samoobsługi.

Szybsze wchodzenie w relacje biznesowe

Najprostszą formą samoobsługi są formularze internetowe, które pozwalają klientom precyzyjnie określić swoje potrzeby dotyczące skomplikowanych produktów lub usług. Nie angażują dostawcy w przedstawianie swojej oferty. W ten sposób komunikacja z klientem jest dużo sprawniejsza i krótsza, bowiem pomijane są dwa etapy: mało precyzyjnego zapytania od klienta i zapoznania klienta z ofertą. Dobrze przygotowany formularz szybko uświadomi klientowi jakie ma możliwości a Nabywca, który wie czego potrzebuje, dzięki kwestionariuszowi będzie mógł sprawnie skomunikować się z dostawcą. Im szybsza wymiana informacji, tym większa szansa na sprzedaż.

Korzyści płynące z internetowego formularza do zapytań ofertowych:

  • Szybsza komunikacja z klientem
  • Większe szanse na sprzedaż
  • Uświadomienie klientowi czynników wpływających na cenę produktu lub usługi
  • Dostawca poświęca mniej czasu i energii na przedstawianie oferty
  • Profesjonalny wizerunek

 

Oto przykładowy formularz do zapytań ofertowych dotyczącą jachtów, który ma szatę graficzną dostosowaną do treści. Proszę zwrócić uwagę, że klient w zaledwie 3 minuty może złożyć bardzo szczegółowe zapytanie biznesowe.

Joomlart