STANDARD 0zł

 

 

- Liczba ankiet: 1
- Liczba pytan: 100
- Liczba respondentow: 50

 

 

Wybierz plan taryfowy!

 

PEŁEN CENNIK

 

STWÓRZ ANKIETĘ

 

SPRAWDŹ DEMO

PROGRAM PARTNERSKI

Nawigacja: Przykładowe formularze Rejestracja na konferencję

Rejestracja na wydarzenie

Internetowe formularze rejestracyjne są przydatne dla organizatorów imprez, konferencji i szkoleń, ale także mogą być wykorzystywane do umawiania spotkań w urzędach, szpitalach. Formularze.eu pozwolą Ci szybko stworzyć formularz na miarę Twoich potrzeb w kilka chwil. Możesz skorzystać z gotowych wzorców.  Formularze rejestracyjne pozwolą Ci:

  • zaoszczędzić czas - nie musisz odbierać telefonów, przeglądać maili.
  • zyskać miano nowoczesnej organizacji
  • otrzymać listę osób sporządzoną według określonych kryteriów, którą możesz
    • wydrukować (np. na szkoleniach lub konferencjach przydatna jest lista gości używana podczas powitania i rozdawania badge'y)
    • wyeksportować do Excela (np. po to by móc skorzystać z korespondencji seryjnej)
  • błyskawicznie otrzymać podsumowanie wyników, które pozwoli Ci uzyskać istotne informacje (np. ile będzie potrzebnych pokoi, ilu gości to wegetarianie) 

Płatności

A może chcesz, żeby po zarejstrowaniu  się Twoi gości mogli zapłacić za konferencję? Podłącz do formularza obliczenia i płatności, to wszystko zajmie tylko 5 minut.
W tym formularzu przygotowano  zniżkę dla tych, którzy urodzili się później niż 1.10.2011, sprawdź jak zmienia się kwota w nagłówku. Podłączanie obliczeń do formularza jest dziecinnie proste, sprawdź to w wersji demo.

Przykładowy formularz

Przykładowe zgłoszenia

Joomlart