STANDARD 0zł

 

 

- Liczba ankiet: 1
- Liczba pytan: 100
- Liczba respondentow: 50

 

 

Wybierz plan taryfowy!

 

PEŁEN CENNIK

 

STWÓRZ ANKIETĘ

 

SPRAWDŹ DEMO

PROGRAM PARTNERSKI

Program partnerski formularze.eu

Dla kogo jest program Partnerski

  • Dla osób, które chcą zarobić
  • W szczególności dla: twórców stron internerowych, adminstratorów, organizatorów rozmaitych eventów.
  • Dla wszystkich, którzy mają do czynienia z potencjalnymi klientami serwisu formualrze.eu?
  • Chcesz na tym zarobić?

Czym jest Program Partnerski?

Nasz Program Partnerski to współpraca, która daje obu stronom zyski. Nasi partnerzy promują nasz serwis a w zamian dostają prowizję od każdej sprzedaży.

Ile zarobię na promowaniu Waszych produktów?

Dajemy Tobie aż 50% prowizji od każdej transackji, którą zgłosisz, a dodatkowo 5% prowizji wiecznej za każdego poleconego przez Ciebie klienta!

Powrót do góry

Co nas wyróżnia?

Formularze.eu dostarczaja usługi na wysokim poziomie, nieustannie się rozwijają. Nasi klienci wybierają Intymnosc.pl, gdyż oferujemy najwyższej jakości światowe produkty – współpracujemy z dostawcami z całego świata, dzięki czemu posiadamy zawsze najnowocześniejsze formuły tylko skutecznych preparatów.

To, co wyróżnia nas pośród konkurencji, to sprawny system zamówień i fachowa obsługa klienta. W przeciwieństwie do naszej konkurencji oferujemy pomoc techniczną przez telefon. Dodatkowo jesteśmy w stanie uruchamiać dodatkowe funkcjonalności, jesli klient zgłosi zasadną potrzebę.

Uczestniczysz w innym programie partnerskim o podobnym charakterze?

To świetnie! Teraz będziesz mógł sam sprawdzić, dlaczego Klienci wolą kupować u nas! Wystarczy, że naprzemiennie poleciesz usługi nasze i naszego konkurenta, aby przekonać się, z których reklam masz większy zarobek!

Powrót do góry

Jak naliczana jest prowizja bezpośrednia ?

Jeśli wskazany przez naszego Partnera klient zrobi lubi zrobił zakup, którejś z usług serwisu, wówczas nasz partner dostaje prowizję zgodną z ustaleniami, a klient identyfikowany przez identyfikator konta zostaje przypisany do Partnera na zawsze. Każde kolejne transakcje Klienta rozliczne sa według prowizji wiecznej.

Jak naliczana jest prowizja wieczna ?

Prowizja wieczna naliczana jest za każdym razem, gdy klient zgłoszony przez Partnera do prowizji bezpośredniej, dokona kolejnego zakupu. Prowizja przypisywana jest do Partnera na podstawie identyfikatora i adresu email konta utworzonego podczas rejestracji. Prowizja wieczna jest naliczana każdorazowo i przysługuje pierwszemu partnerowi, który pozyskał danego klienta (dany adres e-mail). Prowizja wieczna I poziomu wynosi 5%.

Powrót do góry 

A co jeżeli 2 partnerów poleci 1 klienta ?

Klient zostaje przypisany do Partnera, który pierwszy go zgłosi. Sytuacja, w której dwóch partnerów zgłosi jednego klienta będzie szczegółowo badana przez Organizatora.

Powrót do góry

Na czym polega II poziom Programu Partnerskiego?

Znasz inne osoby, które skutecznie zarabiają na programach partnerskich?

W II poziomie nie reklamujesz produktów ale sam Program Partnerski. Jeśli partner zarejestruje się w programie z Twojego polecenia, będziesz zawsze dostawał do 10% od jego dochodów (czyli do 5% od transakcji). Tak! To oznacza, że możesz zarabiać nie robiąc praktycznie nic!

Powrót do góry

Wypłata

Minimalny Próg Wypłaty: Wypłata następuje dopiero po zgłoszeniu wypłaty po zalogowaniu do systemu partnerskiego. Aby zgłosić wypłatę suma zaakceptowanych prowizji musi wynosić minimum 100zł. Wypłatę można zgłaszać nie częściej niż co 20 dni.

  • Realizacja wypłat dla firm: W przypadku firm realizujemy wypłatę na podstawie faktur wystawionych przez partnera. Kwota wypłaty jest kwotą netto. W tytule faktury prosimy umieścić informację np. „Sprzedaż usuług formularze.eu”.
  • Realizacja wypłat dla partnerów indywidualnych: W przypadku partnerów nie posiadających działalności gospodarczej po zgłoszeniu pierwszej wypłaty przygotowujemy umowę o dzieło, którą wysyłamy na wskazany przez partnera adres. Przelew realizujemy po otrzymaniu podpisanego egzemplarza umowy.

Jak przystąpić do Programu i jak zgłaszać klientów?

  1. Zapoznać się z serwisem formularze.eu
  2. Należy wypełnić formularz rejestracyjny dla Partnerów, zapamiętać wybrany przez siebie identyfikator partnera
  3. Każdego klienta, którego przekonałeś do zakupu zgłoś przez formularz zgłaszania klientów.
  4. Maksymalnie w ciągu 15 dni roboczych dostaniesz potwierdzenie uzyskania prowizji.

 

Joomlart