STANDARD 0zł

 

 

- Liczba ankiet: 1
- Liczba pytan: 100
- Liczba respondentow: 50

 

 

Wybierz plan taryfowy!

 

PEŁEN CENNIK

 

STWÓRZ ANKIETĘ

 

SPRAWDŹ DEMO

PROGRAM PARTNERSKI

Nawigacja: Przewodnik

Przewodnik

Jak dodać obrazek do formularza lub ankiety.

Chcę dodać fotografię, rysunek, obrazek, obraz do mojego formularza. Jak to zrobić?

Więcej…

Jak dodać przycisk "like" do formularza?

Dodanie słynnego przycisku "Like" z serwisu facebook do Twojej ankiety internetowej lub formularza online jest banalnie proste i zajmuje kilka sekund. Pozwala to Twoim użytkownikom bardzo szybko zachęcić swoich znajomych do zapoznania się z Twoim formularzem lub ankietą.

Więcej…

Funkcje dostęne w kalkulatorach online

Podczas określania równania kalkulatora można użyć następujących funkcji.

Więcej…

Jak zrobić kalkulator online?

Poniżej opisane są wszystkie kroki niezbędne do stworzenia kalkulatora internetowego w naszym serwisie. Cały proces można wykonać w zaledwie 10 minut. Obecnie jest to najszybszy sposób na stworzenie własnego formularza obliczeniowego. Zatem do dzieła. W naszym opisie posłużymy się przykładowym formularzem, którego zadaniem będzie wycena usługi oferowanej przez firmę organizują przeprowadzki.

Więcej…

Formularze i ankiety internetowe zabezpieczone hasłem

Czasem nie chcemy, żeby dostęp do ankiet lub formularzy był publiczny, wówczas możemy posłużyć się hasłem. Formularze.eu udostępniają dwa rodzaje zabezpieczeń:

  1. Jedno hasło dostępowe do formularza. Respondent zanim zobaczy formularz, musi wpisać hasło.
  2. Każdy respondent ma swoje indywidualne hasło i nazwę użytkownika. Ankieta lub formularz dostępne tylko po wpisaniu odpowiedniej nazwy użytkownika i hasła.
Więcej…

Konfiguracja powiadomień email

Powiadomienia o złożeniu formularza

Ustawienia powiadomień pozwalają określić, w jaki sposób mają być wysyłane powiadomienia. Formularze.eu oferują dwa rodzaje powiadomień: „Powiadomienia o odpowiedzi” oraz „Potwierdzenia wysłania formularza”. Powiadomienia o odpowiedzi W zakładce „Właściwości formularza” można zaznaczyć pole „Powiadom mnie o odpowiedzi”, wówczas na adres email podany podczas rejestracji, zostanie wysłana wiadomość, która zawiera pytania wraz z odpowiedziami nadesłanymi przez użytkownika.

Więcej…

Jak dodać formularz do Joomli?

Pytanie "jak dodać formularz do Joomli" sprowadza się do pytania jak wstawić znacznik iframe do systemu Joomla?

Aby dodać formularz z naszego serwisu do systemu Joomla należy wykonać następujące kroki

Więcej…

Jak zrobić dobrą ankietę internetową?

Co zrobić, żeby ankieta online była przyjazna dla respondentów? Wystarczy zastosować się do kilku z naszych rad, wówczas zwiększysz liczbę zebranych odpowiedzi. Twój respondent będzie bardziej zadowolony, gdyż spędzi mniej czasu na wypełnieniu ankiety. Ponadto zebrane odpowiedzi będą bardziej rzetelne, mniej osób zrezygnuje z wypełniania ankiety.

  • Pokrótce przedstaw cel Twojej ankiety online,
  • Określ orientacyjny czas wypełniania Twojej ankiety internetowej.
  • Jeśli Twoja ankieta online jest przeprowadzana na potrzeby organizacji, podaj jej nazwę (dodanie logotypu, to też dobry pomysł).
Więcej…

Szybki start

Najkrótsza ścieżka do uruchomienia własnego formularza w Internecie, czyli jak zrobić własny formularz w ciągu 10 minut.

Więcej…

Zarządzanie formularzami

Widok 'Moje formularze' pokazuje listę Twoich formularzy oraz pozwala wykonać na nich szereg operacji takich jak: tworzenie, usuwanie, redagowanie, duplikowanie.

Więcej…

Edytowanie formularza

Redagowanie formularza jest bardzo proste. Edytor składa się z: podglądu formularza, palety, okna właściwości oraz konspektu.

Więcej…

Publikacja formularza

Zakładka ‘Publikacja’ zawiera wszystko to, co potrzebne jest do rozpowszechnienia Twojego formularza. Każdy formularz w naszym serwisie posiada unikalny adres internetowy, który można rozsyłać pocztą elektroniczną lub komunikatorem internetowym (wystarczy go skopiować z pola „Adres internetowy formularza”).

Więcej…

Strona 1 z 2

Joomlart