STANDARD 0zł

 

 

- Liczba ankiet: 1
- Liczba pytan: 100
- Liczba respondentow: 50

 

 

Wybierz plan taryfowy!

 

PEŁEN CENNIK

 

STWÓRZ ANKIETĘ

 

SPRAWDŹ DEMO

PROGRAM PARTNERSKI

Formularze i ankiety internetowe zabezpieczone hasłem

Czasem nie chcemy, żeby dostęp do ankiet lub formularzy był publiczny, wówczas możemy posłużyć się hasłem. Formularze.eu udostępniają dwa rodzaje zabezpieczeń:

  1. Jedno hasło dostępowe do formularza. Respondent zanim zobaczy formularz, musi wpisać hasło.
  2. Każdy respondent ma swoje indywidualne hasło i nazwę użytkownika. Ankieta lub formularz dostępne tylko po wpisaniu odpowiedniej nazwy użytkownika i hasła.

Formularz internetowy z hasłem

Skorzystanie z pierwszej metody jest banalnie proste. Wystarczy w zakładce „Właściwości formularza” w polu „hasło” wpisać hasło :).

Drugi rodzaj zabezpieczeń można skonfigurować w zakładce „Zabezpieczenia”. Istnieje kilka sposobów na stworzenie kont dostępowych do formularza:

  • Ręczne edytowanie listy użytkowników.
  • Wygenerowanie - określamy liczbę użytkowników i podajmy przedrostek np. „user”. Po kliknięciu „Generuj”, utworzeni użytkownicy zostaną dodani do listy.
  • Import – możemy zaimportować listę użytkowników formularza przygotowaną w innym programie. Ważne by Nazwa użytkownika, email oraz hasło muszą być oddzielone białymi znakami  (np. spacja, tabulator). Można przygotować listę w programie Excel. Zaznaczamy fragment arkusza z danymi i kopiujemy go do schowka. Wklejamy zawartość schowka do pola importu i  klikamy przycisk „Import”.

WAŻNE!!! Na koniec trzeba kliknąć „Zapisz” !!!
 

Joomlart